• Şampuan

ŞampuanŞampuan

Saç bakımına dair bildiğin her şeyi unutmaya hazır ol!

 

   Saçının mevcut durumuna ve koyduğun hedeflere uygun olarak, Dr. Savon uzmanları tarafından geliştirilen algoritma ile sana özel formülü oluşturuyoruz.

  Bu formül, sana özel kompleksleri içerdiği için, saçının tüm ihtiyaçlarını tamamen kişiselleştirilmiş bir çözümle karşılıyor.

   İstersen aynı formülü defalarca sipariş edebilir, istersen de dönemsel olarak değişen ihtiyaçlarına yönelik yeni formüller oluşturabilirsin. (Mesela denizin tuzlu suyu ve güneşin yakıcı etkisiyle geçen bir tatilin ardından saçlarını canlandırmak istediğinde…)

 

Hazırsan başlayalım! Kişisel saç testine sadece birkaç dakikanı ayır, hedeflerini belirle ve gerisini bize bırak.


NASIL KULLANILIR?

 

  Dr. Savon kutusunda yer alan sana özel kompleksleri, pompalı şişedeki şampuan bazıyla karıştır ve şişeyi iyice çalkala.

      Islak saçına uygulayıp köpürt.

      Bir dakika kadar bekledikten sonra iyice durula. Hepsi bu kadar!

 Daha iyi sonuçlar için, saç bakımını Dr. Savon ürün ailesinin diğer ürünleriyle tamamlamayı unutma.


  • 120TL   400mlSaçlarınız size özel ama dünya hepimizin.


Hem saçlarınıza , hem de dünyaya iyi bakmanın yolunu ürünlerimizde temiz içerik kullanmakta bulduk. Faydası laboratuvar testleriyle kanıtlanmamış, hem size, hem de dünyaya zarar verme ihtimali olan hiçbir içerik formüllerimizde yer almıyor.

Didem, 37, Antalya

Didem, 37, Antalya

"Benim saçlarım çok dökülüyordu, yapmadığım şey kalmadı. Artık saçlarımı kaybedeceğim dediğim anda ne mutlu ki Dr.Savon ile tanıştım."

Hakan, 32, Ankara

Hakan, 32, Ankara

“Dr. Savon ile tanışmadan önce, hemen her yerde karşıma çıkan ve sadece ambalajı ilgimi çektiği için satın aldığım ürünlerle saçlarıma iyi baktığımı düşünüyordum."

Gözde, 24, Antalya

Gözde, 24, Antalya

“Birkaç aydır kullanıyorum saç dökülmem minimuma indi diyebilirim, saçlarım daha canlı ve parlak. Kutudan çıkan notlara da bayıldım :)”