• Saç Bakım Yağı

Saç Bakım YağıSaç Bakım Yağı

Sağlıklı saçlara kavuşmanın yolu, sağlıklı bir saç derisiyle mümkün!

 

 

  Dr. Savon saç bakım ailesinin yeni üyesi Saç Bakım Yağı, saç derindeki problemleri çözmek için aylar süren araştırmalar sonucunda uzmanlarımız tarafından geliştirildi.

   Saçının ve saç derinin ihtiyacı olan besinleri sağlar.

   Kırılma ve kopmaları önler.

  Besleyici etkisi sayesinde saçının her zamankinden daha hızlı uzamasını sağlar.


NASIL KULLANILIR?

 

·      Dr. Savon şampuanın ile yıkayıp duruladığın saçların nemliyken veya gün içerisinde direkt kuru saçlarına uygulayabilirsin.

·    İhtiyacına göre her kullanımda 4-5 damla yağı avuçlarında dağıtıp saç uçlarına güzel dağıt.

·  Durulamaya gerek yok! Uygulama sonrasında dilediğin gibi şekillendirebilir, kurutabilirsin. Dr. Savon Saç Bakım Yağı ısıya dayanıklıdır.

·      Fön makinesi yardımıyla şekillendirmeye devam edebilir veya açık halde kurumaya bırakabilirsin.


  • 50TL   30mlSaçlarınız size özel ama dünya hepimizin.


Hem saçlarınıza , hem de dünyaya iyi bakmanın yolunu ürünlerimizde temiz içerik kullanmakta bulduk. Faydası laboratuvar testleriyle kanıtlanmamış, hem size, hem de dünyaya zarar verme ihtimali olan hiçbir içerik formüllerimizde yer almıyor.

Didem, 37, Antalya

Didem, 37, Antalya

"Benim saçlarım çok dökülüyordu, yapmadığım şey kalmadı. Artık saçlarımı kaybedeceğim dediğim anda ne mutlu ki Dr.Savon ile tanıştım."

Hakan, 32, Ankara

Hakan, 32, Ankara

“Dr. Savon ile tanışmadan önce, hemen her yerde karşıma çıkan ve sadece ambalajı ilgimi çektiği için satın aldığım ürünlerle saçlarıma iyi baktığımı düşünüyordum."

Gözde, 24, Antalya

Gözde, 24, Antalya

“Birkaç aydır kullanıyorum saç dökülmem minimuma indi diyebilirim, saçlarım daha canlı ve parlak. Kutudan çıkan notlara da bayıldım :)”